Evrospké portály o AA

WWWBrouzdali jste někdy po internetu a snažili se najít nějaké informace o AA, podívat se na zápasy těch nejlepších týmů nebo si přečíst o různých ligách a turnajích? Toto vaše snažení vám usnadní právě dnešní článek, který se zabývá těmi neznámějšími portály o AA. Takže se pohodlně usaďte, začínáme... 

 
 

 


AAO Daily

AAO DailyAdresa: www.eu.aao-daily.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Jeden z nejnavštěvovanějších portálů o AA, který se zabývá všemi evropskými ligami a soutěžemi, najdete zde rozhovory s hráči ale i představení jednotlivých týmů. Zkrátka a dobře všechny novinky, oznámení a chystané eventy najdete právě na tomto webu.
 


Fragout

FragoutAdresa: www.fragout.org
Jazyk: Angličtina
Popis: Podobný portál jako AAO Daily, zabývající se novinkami ze scény, přehledem všech EU lig a odehraných zápasů. Zajímavou věcičkou jde zde promakaný sázecí systém, ve kterém si můžete vsadit virtuální eura na svého favorita v nějakém z nadcházejícíh zápasů.


America’s Army Videos

AA VideosAdresa: www.americasarmyvideos.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Jak již z názvu vypovídá, na této stránce najdete všechna možná videa o AA od oficiálních trailerů, přes tipy a triky na jednotlivých mapách až po videa klanová. Vřele doporučuju tuto stránku navštívit. Je zde doopravdy na co koukat. :o)


America’s Army Files

AA FilesAdresa: americasarmy.filefront.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Hra, patche, módy, herní průvodce, mapy různé skiny a média to vše a mnohem více si můžete stáhnout na tomto webu. Tento portál má 630 000 registrovaných uživatelů, což jistě vypovídá o jeho kvalitách.


America’s Army Game manual

AA LogoAdresa: manual.americasarmy.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Tento portál vám bude skvělým průvodcem ať už hledáte o AA cokoliv. Najdete zde doopravdy vše od instalace hry a založení učtu, přes samotné hraní až po zakládání serverů a tvorby vlastních map.

 


HeadShot

HeadshotAdresa: hstv.pl
Jazyk: Polština
Popis: Tato polská internetová televize se mimo jiné věnuje také videocastingu herních zápasů těch nejlepších týmů. America’s Army je jedna z her, kterou si Poláci taktéž zařadili do svého repertoáru, a proto zde můžete vidět opravdu kvalitně zahrané zápasy a lecčemu se tak přiučit.


How To Gain Honours

AA LogoAdresa: www.htgh.net
Jazyk: Angličtina
Popis: Velice užitečná stránka, kterou si myslím, že využije valná většina hráčů, co si tento článek právě čte. Chcete se podívat na svůj tým jak se mu právě daří v zápase, který právě hraje? Není nic jednoduššího nežli si otevřít tuto stránku a nahoru do kolonky Server Address napsat IP daného serveru. V ten moment se vám ukáže výpis hráčů a od té doby přesně vidíte kdo koho zabije, jaký je čas kola popřípadě kdo právě udělal OBJ.Zároveň vidíte aktuální stav zápasu i s počtem fragů a úmrtí jednotlivých hráčů. Prostě ajednoduše máte dokonalý přehled o zápase jako byste ho hráli sami.


Account History (Hazard)

Account HazardAdresa: www.aa-accounthistory.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Myslíte si o někom, že je cheater? Chcete se podívat jestli s tím měl v minulosti nějaké problémy? Není nic jednoduššího než navštívit tuto stránku a po zadání PB Guidu nebo herního nicku dané osoby vám vyjede celá historie jeho herní kariéry.

 


America’s Army 3.0

AA LogoAdresa: aa3.americasarmy.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Nádherně graficky zpracovaná stránka věnovaná nadcházející verzi AA 3.0. Najdete zde novinky, rozhovory s vývojáři, informace o hře samotné, ale také oficiální videa a screenshoty. Stránka ještě není zcela kompletní.


AA Link Databse

AA Link DatabseAdresa: aalinks.westrebel.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Ohromná databáze všech dostupných portálů a webů o AA. Najdete zde doopravdy vše od stránek jednotlivých lig a soutěží,přes oficiální stránky hry America’s Army pro jednotlivé země až po klanové stránky. Zároveň zde najdete všechny stránky věnované anti-cheatingu, tutoriálům, taktikám, jednotlivým hostingovým společnostem a mnoho mnoho dalšího.


AAO Tracker

trackerAdresa: aaotracker.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Na této stránce najdete statistiky všech klanů i jednotlivých hráčů z celého světa. Můžete se podívat kde právě hrají, jaké mají skore, kolik mají celkově zabito enemáků či naopak koikrát zemřeli. Zkrátka o dobře je to celosvětová databáze všech hráčů a jejich klanů spolu s informacemi o nich. Zároveň zde můžete stahovat AA soubory a další užitečné věci pro tuto hru.


AAcommand

AA commandAdresa: www.aacommand.com
Jazyk: Angličtina
Popis: Stránka se zabývá veškerými novinkami ohledně vývoje AA, lig, souteží či turnajů. Zároveň poskytuje jednu z nejlepších databází taktik a návodů na jednotlivé mapy.
 


Tak a to by bylo asi vše k tomuto článku. Doufám, že byl pro vás užitečný a že jsme vám zase trochu rozšířil obzory o AA. :o)) 

GJ Maty. Kvalitní práce. O

GJ Maty. Kvalitní práce. O pár tich stránkách sem neměl teda vůbec tušení. Ještě bys moh vyhledat ten web, na kterým si můžeš zkopírovat log ze zápasu a ono ti to vyjede takovou přesnou tabulku, třebas pro web..