AA3 v3.1 SITREP

AA3 logoNa oficiálním diskuzním fóru America's Army se objevil SITREP k nadcházející verzi hry, která jak již nadpis napovídá, ponese významné označení jako verze 3.1. Oprav a změn je celá řada a tak uvedu pouze ty opravdu nejvýznamější a na celý seznam se můžete podívat do diskuzního vlákna na oficiálním foru.

  • Nejvýznamnější novinkou bude samozřejmě ES2 systém o kterém už byla řeč v jednom z předešlých článků a se kterým jsme se už setkali i ve starší dvojkové řadě hry.
  • O nových mapách ShantyTown a Stronghold jsme se už také dozvěděli.
  • Novinka v podobě BFT (Blue Force Tracker) - v podstatě systém, pomocí kterého je možné na mapě sledovat polohu jednotek.
  • Nová funkcionalita pro ty, kteří spouší hru přes Steam. Tabulky se statistikami a možnost se připojit na server přímo ze Steam klienta.
  • A v neposlední řade Server Admin Control Panel pro snažší správu herního serveru.

Následuje rozsáhlý seznam úprav gameplay a zejména bugfixů.

Jak to tak vypadá, tak nová verze 3.1 by opravdu mohla být vydána přesně dva roky po prvním zveřejnění hry. Zejména zvědaví pak určitě budem jakých změn doznala hra samotná co se oprav chyb týče.

 

Je škoda, že je již tak málo

Je škoda, že je již tak málo děje kolem této hry.

 

ultra-desk.com

Pád hry po stlačení ALT+TAB

Pád hry po stlačení ALT+TAB je chyba grafických karet od ati. Bohužel to zlobí i v jiných hrách.

Ešte sa netešte boh vie či to

Ešte sa netešte boh vie či to vôbec vydajú???... pozeral som na ich fóre a akosi im nieje do spevu, lebo bohužiaľ teraz zistili že staré chyby ..... ako je napríklad pád hry po stlačení ALT+TAB im akosi stále funguje a to aj iné staré chyby. Pravdepodobne to tí mantáci ani nevedia opraviť a len skôšajú čím to môže byť???  Ešte sa asi načakáme?!... a potom je len jedna otázka či sa to bude dať po tom hrať ?! ....:D 

Noo, po dvou letech to je

Noo, po dvou letech to je pokrok. :D

 ......a snad to vyjde... ?!

 ......a snad to vyjde... ?! :D 

Ale tohle me v tom ofiko

Ale tohle me v tom ofiko prohlaseni pobavilo "super-enemy-killer-who-owns-bridge" :D Abych to uvedl do kontextu, role SDM byla do nejake miry upravena po herni strance tak, aby se tato role priblizila k tomu co ma simulovat.

Jsem rad ze me nekdo poslouch

Jsem rad ze me nekdo poslouch s tech idiotu v USA. Pred par mesici jsem spravci Youtube kanalu (Bozymu) psal ze admin cast je spatne udelana a rekl jsem jim at to predelaji. On rikal dobry napad poslu to dale tak snad to poslal a bude to fungovat lepe.

 

A snad uz to bude hratelne jinak nevim....