Windows 7 RC a America's Army 2 díl druhý

AA2 ikonaPřed nedávnem jsem upozrňoval případné zájemce o instalaci nového operačního systému Windows 7, aby svou volbu pečlivě uvážili s ohledem na problémy se službou Punkbuster ve hře America's Army. V současné chvíli se zdá, že problém byl již vyřešen. Oficiální stanovisko jsem sice nikde nenašel, ale mohu z vlastní zkušenosti a dle ohlasů dalších hráčů používající Windows 7 potvrdit, že popisovaný problém se již delší dobu nevyskytuje a je tedy nyní možné America's Army 2 bez problému na Windows 7 hrát.

Tak ono, já mám těch RAM 4GB,

Tak ono, já mám těch RAM 4GB, takže mě těch 800MB moc nesere. Po startu hry už je to ae 50% zátěž (=2GB), což už je trošku divný vzhledem k tomu, že AA mi normálně braly 700MB, ae dobře, dobře. Ať si to sežere třeba 3GB :D

Mam je mesic, 64bit verzi a

Mam je mesic, 64bit verzi a krom tech porodnich problemu s PB jsem s nima nadmiru spokojenej. To co popisuje za problemy Zero mi spis prijde jako individualni problem, zejmena to s tim zvukem, to muze bejt ovladacema treba. Jinak to ze je hlasitost AA oproti woknum mensi se deje i u me, resp. ze se po spusteni AA ztlumi cely system.

Ze si bere po startu 800MB? A k cemu tam jinak tu pamet mas? Aby byla porad prazdna a cekal si pul minuty, nez se ti nacte a spusti z disku prohlizec? Ja mam po startu zabrano 1400 (zavisi to na celkovy operacni pameti).

No hele, já jsem si je tam

No hele, já jsem si je tam dal asi tři dny zpátky. O PB jsem měl strach, ale všechno 100% jede. Akorát bych zatím nedoporučil x64 Ultimate, protože se mi zdá, že moc nestíhá. Systém sám o sobě si hned po startu bere cca 800MB RAM a start x32 aplikací mu trvá na můj vkus až příliš dlouho. Další problém, který mám, je ten, že se mi neukládá historie ani přijatý soubory přes ICQ. Nevím proč, jestli někdo zná odpověd, tak prosím prosím :) Taky se mi včera při theSGL neuložilo demo ani výpis v Tournament Results a theSGL Anti-Cheat se mi nepřipojil k AC serveru a zablokoval mi Aero. Celkově se jeho používání projevilo zhoršením herních podmínek jak po stránce plynulosti hry, tak celého systému. Co se týče zvuku, tak mám jediný problém v tom, že Wins jsou moc hlasitý oproti hře, ale to se snad dá nějak poladit. Dále mi také permanentně šumí ve sluchátkách, občas se šum bezdůvodně vypaří. Kvalita herního zvuku je vcelku srovnatelná, akorát se už nedají ze sluchátek vymlátit takový basy jako na XP, celkově je to všechno posunutý hodně do výšky i po aplikaci herního ekvalizéru a maximalizaci basů plus zapnutí bass effect (nebo jak se to jmenuje). Na druhou stranu si win sám najde ovladače ke všemu na míru, Aero funguje parádně a mám ze systému kladné pocity.

Treglo a jak to fachá? Dobře?

Treglo a jak to fachá? Dobře? Páč já bych si je tam možná i hodil, ale mam strach, že jsem taková lama, že mi na tom nic nepude...