AA3 komiks - 1. díl

Comics ikonaUrčitě jste od spuštění oficiálních stránek zaznamenali, že kromě hry je vytvářen i klasický komiks s tématikou americké armády, resp. přesněji, tématikou America's Army 3.0. Dnes byl zveřejněn první díl, který najdete na adrese www.americasarmy.com/graphicnovel/reader/. Děj komiksu se snaží přiblížit a seznámit hráče s dějovým podtextem nové verze America's Army 3.0, a který je postaven na imaginárním konfliktu imaginárních zemí. Detajlněji se s touto problematikou můžete seznámit v našem průvodci... 

Ale zpět ke komiksu. Komiks je samozřejmě psaný v angličtině, takže kdo tomuto jazyku neholduje, se bude muset spokojit alespoň s obrázky ;) Co se týče jeho prohlížení, je k tomu určen přímo flashový "reader", pomocí kterého můžete zoomovat a plynule listovat (či scrollovat po stránce).

První díl nás přivádí do již probíhajícího ozbrojeného konfliktu, do kterého spěchá americká armáda s humanitární pomocí. Ovšem vzhledem k sílícím aktivitám nepřítele je nucena podniknout průzkumnou misi do nepřítelem obsazené vesnice, které se zhostí družstvo z 525-té průzkumné brigády. Jak to vše dopadlo se dozvíte v prvním dílu komiksu.

Videl jsem akorat propagacni

Videl jsem akorat propagacni video, z neho tezko soudit. Se soudem pockam az po vydani a zahrani finalni verze.

Možná by ta hra byla i

Možná by ta hra byla i hratelná, kdyby nelagovala a nebyly tam bugy... poslední dobou jsem nějak zflegmatičtěl, možná že si dokonce tu hru týden zahraju i s lagama .... co si o ní myslí ostatní?