AA3 na Steamu ke stazeni

AA3 ikonaPřed malým okamžikem byla na Steamu zveřejněna ke stažení America's Army 3. Kdo již nyní netrpělivě spěcháte na službu Steam, můžete v klidu zvolnit, jedná se totiž jen o možnost předstažení hry. Takže v momentě, kdy bude 17. června oficiálně vydána, nebudete muset stahovat celou hru, ale bude stačit ji pouze spustit a ponořit se ihned do hraní.

Proc hra neni nikde na

Proc hra neni nikde na torrentu nebo normalnim download  serveru je ten, ze Steam a DC jim umozni provadet jednodussi updaty hry. Uprime, nejaky patek uz hru hraju a setkal jsem se za tu dobu s mnoha pripady, kdy pri vydani patche nevedeli kde ho stahnout a co s nim udelat. Krome vcerejsku jsem se s teamem nikdy problem nemel a ja jeho pouziti tedy rozhodne vitam.

To ze nefunguje prihlaseni je proste problem, servery jsou pretizene, konec.

Steam vidím jako velké mínus,

Steam vidím jako velké mínus, nechápu proč hru nedají ke stažení například na torrent, nebo rozdělenou na několik částí na webu. Steamu už mám tak akorát dost, věčně se na něm něco pos**re, co já s ním zažil problémů, to bych mohl vyprávět... Celý den mi trvalo ověřit AA jelikož byly servery přetížené, po ověření bylo potřeba stáhnout dalších 1300 mega (nechápu proč tolik... při tomto decryptování byly servery opět přetížené) a když se hra konečně spustila, tak už mi nejde zaregistrovat account, ve hře mě to nepustí do dalšího kroku, přitom nick je platný a heslo s mailem sedí... Tak jsem to zkoušel registrovat na webu http://login.aa3.americasarmy.com/home - tam se mi to povedlo, na webu se na account přihlásím, ale ve hře se na account prostě nedostanu...

Mě rozhodně ne. Ačkoliv mám

Mě rozhodně ne. Ačkoliv mám "jenom" 8mb od O2, tak to sosá 750 skoro vždycky.. to by bylo do hodinky až hodinky a půl hotovo..

Taky mi to jelo plnou

Taky mi to jelo plnou rychlosti

Ja to mel cirka za 45 minut

Ja to mel cirka za 45 minut pres Steam. Jelo mi to plnou rychlosti co mi lajna dovolila. 

Ty voe dvanáct hodin čistýho

Ty voe dvanáct hodin čistýho času :-S  19:30 - 7:30 přesně na minutu :D Otřesně pomalé... ae snad jsem nenechal vysavač jet přes noc zbytečně..

mazec :)diky za objasneni

mazec :)diky za objasneni problemu :)

To co se stahne jsou

To co se stahne jsou zakodovany data, tzn. ze soubory obsahujou  z pohledu systemu nesmyslny data. Az to vyjde, data se desifruji.

No pustit ti to asi nepude,

No pustit ti to asi nepude, takze asi pockat do 17.

Uz to nekdo stahnul?dostanes

Uz to nekdo stahnul?dostanes se alespon do menu hry?ja to stahnul chci to spustit a hlasi to ...dll neni platoun bitovou kopii windows

Hmm.. počkám do 17. Přece

Hmm.. počkám do 17.

Přece jenom už jsem viděl první betu a ten patch co teď vyšel akorát přidal světla (resp. stíny) a vyštípal bugy, takže nic novýho..

Je vlastně steam účet

Je vlastně steam účet zadarmo? Asi hej, co? Si to nepamatuju, jestli sem ho dostal k cs, nebo jak to bylo.. Každopádně kdybych byl nějakej kktko, rozmyslel bych si, jestli obětuju hry, co sem koupil, no.. :)

no tak steam > deploy klient

no tak steam > deploy klient co si budem povidat a navic aspon clovek nebude muset hledat jak dement link na pripadny updaty a nebo stahovat pul dne kvuly pretizenym serverum a banovat steam id asi taky nebude spatna moznost :D

Steam vidim jako velky +.. A

Steam vidim jako velky +.. A decek se nebojim, stejne neudelaj trenink :P

JJ DSco podle tvého příspěvku

JJ DSco podle tvého příspěvku soudím, že si nejmín 30 letej frajer.

tak to znamená, že aa bude

tak to znamená, že aa bude full kids game nakonc jsem i rád že mi to nepojede

distribuce pres steam je

distribuce pres steam je vybornej tah, doufejme, ze to neni taky to posledni pozitivum :)

prvni pozitivum - snadnej a

prvni pozitivum - snadnej a rychlej download