AA3 HONOR 2010 dějství druhé

CSSK ikonaDo zaplacení HONORu pro rok 2010 nám zbývá již jen měsíc. Stav našeho konta je zatím 4200Kč (seznam přispěvatelů naleznete v celém článku). Bylo by tedy dobré touto cestou upozornit na fakt, že pokud by se nepodařila vybrat potřebná částka, nebylo by z čeho HONOR zaplatit (opětovná registrace by se pak prodražila o dalších 50$, tedy na celkových 400$ na rok).

Pokud tedy hrajete rádi na našem serveru, který díky své konektivitě a výkonému HW nabízí nejlepší herní podmínky pro hráče z česka a slovenska a nechcete příjít o možnost hrát na HONOR serveru, zvažte zda byste nemohli věnovat alespoň pár stovek na jeho provoz.

Příspěvky a jejich výše je čistě dobrovolná a dárcům nejsou, kromě obdivu, uznání a respektu ostatních, poskytovány žádné výhody či speciální zacházení.

Příspěvky můžete posílat na účet Czech Soldiers Clan, o.s.

č. účtu: 3968758001/5500
Do zprávy pro příjemce uveďte svůj herní nick.
Pro plátce ze zahraničí:
IBAN: CZ93550000000039687580001
SWIFT: RZBCCZPP

Děkujeme.

Jméno/Nick Darovaná částka
(CSC)prewit 500
(CSC)Keana 400
Reandra 1000
(CSC)Scherby 400
Ivo3333 400
(CSC)Kozma 1000
(CSC)Treglis 500
(CSC)Clanleader 400
(CSC)Krmator 600
(CSC)Davuluntu 400
(CSC)Makita 500
(CSC)prewit 400
(CSC)Satram 509

Nevím o tom. Ale máme již

Nevím o tom. Ale máme již zřízen PayPal, takže je možný platit rovnou kartou, popřípadě převést peníze přes PayPal. Jak je to tam však s poplatky netuším. Ale mohlo by to být méně.

neviem ako u vás, ale v 4BRN

neviem ako u vás, ale v 4BRN sme si to zariadili ako povinné, a navyše každý rekrut musí tiež zaplatiť 200Kč za rekrutáciu... takto máme pokoj od detí čo si chcú niečo dokazovať a nemyslia to vážne a zároveň sa pekne vyzbierame na server... a nevidím dôvod aby každý mal admin prístup, iba čo niektorí mumáci poserú nastavenia... proste som v klane ktorý má server tak prispejem... jo a otázka?? zbiera niekto z CSC zo slovenska príspevky aby sa nemusel viackrát platiť drahý poplatok za prevod do zahraničia???

Ja bych se spis stydel jim za

Ja bych se spis stydel jim za to platit

ta ucast je mizerna-stydte se

ta ucast je mizerna-stydte se

anebo třeba ČUR_K

anebo třeba ČUR_K

Davuuuu ještě že tam nemáš

Davuuuu ještě že tam nemáš třeba ČUKR :-D

Né, že by mi na tom záleželo,

Né, že by mi na tom záleželo, ale mám nastavený text u plateb na KOKRA, ale čtyřkilečko je moje (nebo spíš bylo). Sorry za překlep.

Asi je na case si priznat, ze

Asi je na case si priznat, ze jen tak pro prdel vam ty prachy nikdo neda. Teda s vyjimkou me. :) Ne v AMF to fungovalo, dal jsi prachy, Ok, jsi admin. Nikdy nebyl problem se na to poskladat.  Obdiv, respekt a  uznani je bezva, ale leckdo ceka i bonus. A tim je administratorsky rozhrani. Sice je kolikrat vlastne ani nevyuzijes, ale ten pocit pro mnohe stoji za to, ze otevrou penezenku. Na druhou stranu me prekvapuje, ze pri poctu clenu CSC mate tyhle problemy.

Tak jsem taky poslal. Do

Tak jsem taky poslal. Do dnešního dne jsem průběžně sledoval kdo už poslal a marně doufal že to letos bude trochu jinak. V předchozích letech to v podstatě vždy financovalo pár lidí a to je smutné. Clanládíka to za ty roky stálo již pěkných pár tisíc (příspěvky server,domena,hosting) a proto nyní posílám pouze 400Kč. Doufám že se těch 4kilek sejde víc protože nás tu není přece 10. Díky Všem