10. výročí America's Army a nový patch

AA3 logo4. července oslaví America's Army 10. výročí své existence. Na oslavu tohoto data připravuje vývojařský tým vydání nového patche, který přinese umělou inteligenci v podobě bojovníků NME. Tyto NPC postavy se objeví ve dvou stavajících mapách Bridge (AI Basic) a Ranch (AI Advanced) a také jedné zcela nové - Airfield (AI Advanced a AI Expert). Nová mapa dle slov vývojářů nabídne doposud největší herní prostor v porovnání se stávajícími mapami. Dle názvu se bude jednat o prostředí rozestavěného letiště s minimem možností krytí. Hráč tak bude muset využít týmovou spolupráci spolu s tereními nerovnostmi k úspěšnému dosažení cíle.

Další podrobnosti ani přesný datum vydání nejsou zatím známi.

Je to tragedie, to video fakt

Je to tragedie, to video fakt komedie, tohle ze je UE3? 

No ...tahle hra pro mě

No ...tahle hra pro mě předstauje kus života a vlastně jí vděčim za spoustu kamarádů, ale když sem viděl to nové video a porovnám to teď s Battlefieldem, tak je to opravdu úsměvné. Grafika, pohyby postaviček....no co naplat, svět se mění :-))))

prewítek samozřejmě hraje.

prewítek samozřejmě hraje. Mít zase server by bylo príma..

 Tak ja mám hru stále

 Tak ja mám hru stále nainštalovanú, len čakám kedy tú hru poriadne spravia. Steam to zas len pokazil- zvýšil ping.

Možno po patchy zas sa poskladáme na server?  :-)

Páni. A já myslel že už to tu

Páni. A já myslel že už to tu všechno pomřelo a on po půl roce přišel malý záchvěv, takové světýlko života :D Pamatuju doby kdy to tu žilo dennodenně. Zajímalo kolik lidí to tady ještě hraje?

Tak já ti sem Treglo něco

Tak já ti sem Treglo něco napíšu at máš radost:)