AA dosáhla 10 000 000 registrovaných "hráčů"

AA2 ikonaV těchto dnech dosáhla, podle měřidla na úvodní stránce americasarmy.com, hra America's Army 10 milionů registrovaných účtů. Přidejme trochu počtů. Pouze necelá polovina účtů z celkového počtu má však dokončený základní trénink. Tzn. cca 4,7 milionů účtů se nikdy nepřipojilo k serveru a nebylo jimi hráno online (vzhledem k tomu, že BCT potřebujete pro hraní online). Ptáte se nejspíše, co se stalo s těmito 4,7 miliony účty. Jejich zakladatelé hru nejspíše vzdali, protože se jim nepodařilo splnit základní výcvik, nebo hra nenaplňovala jejich CoD nebo CS představu herního stylu. Nějaký ten milión měl možná problém hru vůbec spustit nebo nainstalovat a to nemluvě o možných problémech s PunkBusterem.

Pojďmě se však podívat na druhou stranu a to na 5,3 milionů účtů. Podle serveru www.redsack.com má AA 1,8 milionu aktivních účtů. Půl milion z tohoto počtu má stále honor 10. Z kombinace AAOTracker, AA MBS a RedSack máme v průměru 3000-6000 online hráčů denně. To máme 3,5 milionů hráčů, kteří prošli tréninkem a hráli hru. Co se s nimi stalo?

Zdroj: www.aacommand.com

si ma predbehol...  

si ma predbehol...

 

taky pěkný :) a 5% všech účtu

taky pěkný :) a 5% všech účtu má forrest s rikem :P:P

Tak počkáme, až udělá hru

Tak počkáme, až udělá hru Taliban :) I pěkný body damage bude :)

US Army no.. :D Bejt to

US Army no.. :D Bejt to simulátor ruský armády, tak tam neni problém s medikama, s nožema/bashem a nevim čim.. Jo a ROE by samozřejmě nebylo no :D

Vetsinou teda

Vetsinou teda kvalita>kvantita ,ale to uz ani u AA neplati. Jeste by meli napsat kolik uctu je zabanovanych primo PB. Ja osobne mam asi 4 ucty , z cehoz 2 jsou regnuty jeste za nejaky 1.0-1.3 verze a kdyz tam neco predelavali, tak se ztratili ... nastesti mi minulej rok poslali email, ze jsou opet na svete - celkem rychla sluzba.

Lol :-D a odpověď stejně

Lol :-D

a odpověď stejně nikdo nezná :)

:D 

:D 

A kde jsou ti vojáci?......co

A kde jsou ti vojáci?......co se s nimi mohlo stát?........kdo to kdy pochopí? ....kdo to kdy poooochopí ?? :-) Maruška Rottrová si tuhle otázku pokládala už dávno :-)