ESL Czech Opening Cup - 1. kolo + info

Je to už nějaký ten pátek, co jsem napsal poslední článek a jsem tu znovu. Konečně jsem sebral další sílu a čas napsat článek, nebo spíše shrnutí o dění okolo české ESL.AA, které bohužel ze začátku nevypadaly moc dobře. Nakonec se však všechno vyřešilo a první kolo se odehrálo bez jakýchkoli problémů. Dále Vám doplním informace o pravidlech a také snad objasním situaci okolo nového ESL AC programu - Equality. Přeji příjemnou zábavu, nebo alespoň malé utrpení při čtení tohoto článku.

Rád bych začal ESL Czech Opening Cupem, který je již v plném proudu. Po velkých flamech zde na fóru o tom, jak je to zbytečné se odehrálo první kolo. A to na mapě Insurgent Camp. Souboje byly vcelku jednoznačné a nikdo nepřekvapil. 

Zde jsou již výsledky:

Elite Division 14-0 Czech Gaming eSports

V tomto zápase jistě v prospěch ED hrály zkušenosti a také sehranost na této mapě. Týmu ED se podařilo ubránit všechna kola, k čemuž přispěl velkým dílem Topis.ed] se svým skóre 17-8!

SnoopY Game 12-2 untouchableArmy

SnoopY Game byly v tomto zápase jasným favoritem a znovu obživnuvším veteránům z uA nedali velké šance.

Soldiers of Bohemia 2-12 Czech and Slovak SpecialForces

V tomto zápase se střetl tým na IC zkušených "pardálů" s týmem, spíše se vyhýbajícím této mapě. Svůj podíl na vítězství má jistě také Qwerty_sK, který ukořistil 20 "SoBáků" při pouhých 3 smrtích.

CSC Team Delta 0-12 fofos.sk America's Army Czech

Tento narychlo domluvený zápas se udál také v roli favorita, který neponechal nic náhodě a sebral všechny body. Oba týmysi však nevšimly špatně nastaveného serveru,a proto odehrály pouze 12 kol

Teď se již podívejme na pavouka

Winner Bracket

1. kolo 
 
2. kolo
 
3. kolo
 
4. kolo
 
Vítěz
 
  .ed] 1.
 
vs 
  .ed]
 
  ]CZG[ 8.
 
  vs 
 
  snoopy. 5.
 
vs   
  .uA]- 4.
 
  vs 
 
  -CS[s]F- 3.
 
vs   
  [SoB] 6.
 
  vs 
 
  fofos.sk 7.
 
vs   
  CSC 2.
 
  vs 
 
 
 2.
 

Loser bracket 

1. kolo
 
2. kolo
 
3. kolo
 
4. kolo
 
Zpět do WB
 
 
 2.
 
  vs 
 
 
 4.
 
  vs 
 
  CSC 7.
 
vs 
 
  [SoB] 6.
 
  vs 
 
 
 3.
 
  vs 
 
  .uA]- 5.
 
vs 
 
  ]CZG[ 8.
 

 

Tímto přeji všem týmům jménem ESL a AA.CZ hodně štěstí do dalších kol turnaje. Další kolo pokračuje již na Velikonoční pondělí, 13. dubna 2009 na mapě Pipeline (4 min)! V této fázi turnaje již vypadnou první dva týmy. Ty se však nemusí strachovat, již brzy pro Vás a všechny další chystáme další soutěže!


Dalším bodem je ujasnění pravidel ohledně používání Equality a X-Ray Anti Cheatu v ESL COC. Vzhledem k tomu, že Equality zatím není natolik vyvinuta, aby mohla splňovat všechny poždavky ESL a zároveň nejde všem tak, jak by měla, ESL.cz rozhodla, že nadále zůstane u již prověřeného AC X-Ray (www.xraygaming.com)! Avšak v ESL.EU Ladderech je Equality požadováno! Jedinou vyjímkou je, když Vám program nefunguje! Poté musíte napsat na fórum pro bugy ohledně Equality (zde) a vyrozumět adminy o Vašem konkrétním problému. Pouze tehdy nebudete Vy a Váš tým ohodnoceni PP!


V neposlední řadě bych také rád zmínil, že již máme první český tým, kvalifikovaný do ESL Major Series. Je jím tým fofos.sk. Tímto mu přeji hodně úspěchů a kladnou reprezentaci českéch barev v Evropě!

Doufám, že jste si příjemně početli, nebo si alespoň ujasnili problematiku Equality. Pakliže ne, pořádně mě v komentech potrapte! Alespoň budu mít , co číst!

Sňupy hňupy:) Coby bylo.

Sňupy hňupy:) Coby bylo. Dvakrát se nedostaví na zápas. Toť vše.. :P

Ale prd. Equaliti byl možná

Ale prd. Equaliti byl možná přehmat, ale zase ho stáhli ne..? A ty body vám smažou, jen skoč za adminem na irc..

s tým equality ma celkom

s tým equality ma celkom nasrali...dali nam trestne body za to že sme ho nemali spustený a po niekolkých dňoch rozposlali e-mail že ho treba.. paráda..a to ani nevravím že ked som uploadol screeny tak pohoda a obdeň príde mail že opäť trestné body za chýbajúce screeny.. to ESL ide trochu dole vodou, mam dojem...

Jak to bude se sňupi?

Jak to bude se sňupi?

Equality se v ESL.CZ

Equality se v ESL.CZ NEpoužívá. Ale je nový X-Ray, který  by měl jít všem. www.xraygaming.com

nejede mi to.Furt jsem na

nejede mi to.Furt jsem na druhe obrazovce-uz asi 20 minut a nejde to ani vypnout.

Equality jsem jeste

Equality jsem jeste nezkousel,ale x-ray mi nejede.Takze zkusim na CZ Cup Eq. nebo proste jen Demo.

Takže teď na ten CZ Cup se má

Takže teď na ten CZ Cup se má použít Xray ?