ESL Equality Anti-Cheat, aneb jak na něj?

Vzhledem k tomu, že ESL zveřejnili nový AC program, který je povinný při hraní jakýchkoliv ladderů, rozhodl jsem se přeložit pro Vás všechny článek o Equality. Tento program má totiž hodně chyb, ale doufejme, že je již brzy programátoři opraví a Equality bude připraveno na EMS, nebo jicé turnaje, českých nevyjímaje. Návod, jak nainstalovat Equality uvnitř článku.

EQUALITY NA ESL ŽEBŘÍČCÍCH

Equality je od 6. dubna povinným prvkem při hraní jakéhokoli ESL Ladderu!

EQUALITY PRAVIDLA

Pokaždé, když zapnete Equality na zápas, vaše vyfocené screenshoty budou automaticky zkompresovány a vloženy do Vašich Equality souborů ve složce "Moje dokumenty". Tyto zkompresované soubory musí být uploadovány každým hráčem nejpozději do 1 hodinu po odehrání zápasu a musí být uchovány po dalších nejméně 7 dní! Jste již jistě zvyklí na uploadování screenshotů ze zápasu. Teď již nebude nutný screenshot endscore, avšak pb_plist musíte stále fotit! Uploadování zabere pouze několik sekund a je to malá cena za ovzduší očištěné od cheaterů. Konečně si můžeme být jisti, že nikdo nepodvádí!

INSTALACE A UŽITÍ EQUALITY 

Tento návod vás krok za krokem provede instalací Equality. Postupujte přesně podle návodu. Pokud se však naskytne jakýkoliv problém, zmiňte se o něm programátorům, jež Equality vyvíjeli ZDE! V Angličtině, programátoři bohužel nejsou Češi!

1. Stáhněte si Equality Plugin ZDE a rozbalte ho na plochu. Pak jednoduše klikněte na EQPlugin a začněte instalovat.

2. Vyberte ze seznamu America's Army: 


 

3. Equality se teď načte: 

 4. Nyní budete požádáni o použití Internet Exploreru pro přihlášení na ESL web, aby vás Equality mohlo rozpoznat. Toto se bude dít pouze při prvním spuštění Equality. Zavřete Equality a přihlašte se na ESL web použitím Internet Exploreru:5. Po restartování Equality vidíte, že vás Equality rozpoznalo. Nyní si můžete vybrat všechny otevřené zápasy. Vyberte si ten, který jdete hrát a klikněte na Start Monitoring:

 

 6. Při hraní bude Equality dělat screenshoty. Tyto screenshoty budou k nalezení ve složce "Moje dokumenty" ve složce "Equality Files". Jsou automaticky zkompresovány pro jednodušší uploadování. Musí být také uploadovány na ESL do vašeho zápasu pomocí Match Media.

 

AVG ANTI-VIRUS AND EQUALITY 
Při testování někteří uživatelé zmínili problém s AVG Anti-Virus. Detekuje to Equality jako malware a  varování typu "Win32.Crypt.exe". Toto se děje z důvodu toho, že Equality je šifrované a AVG ví, že některý malware je též šifrován a pokouší se varovat uživatele. Equality v žádném případě neobsahuje žádný malware, či spyware a nedělá to nic jiného, než zjišťování, zda uživatel nepoužívá nic zakázaného při hraní hry!

Pro vyřešení tohoto problému a užívání Equality bez jakýchkoli varování zestrany AVG je nutné označit Equality jako vyjímku přes AVG Resident Shield:

1. Bežte do AVG AntiVirus Control Panel a klikněte na Resident Shield. Klikněte dole na Manage Exceptions.
2. Nyní musíte vybrat "Add Path" a najít složku Equality. Mé Equality je ku příkladu v C:\Program Files\fr4gz Inc\Equality
3. Nyní již jen klikněte na Apply pro uložení vyjímky pro Equality

 

EQUALITY FILECHECKER
 
Další přídavek přicházející s Equality je nástroj, který povolí uživatelům a adminům zjistil, zda jsou screenshoty, či zkomprimované soubory upraveny. Tento nástroj je nazván Filechecker a povoluje vám stáhnout zkomprimované soubory jiných ESL hráčů a spustit je pomocí programu pro kontrolu.
 
1. Zapněte Equality a klikněte na Filechecker nahoře v seznamu. Toto zapříčiní otevření Filecheckeru.
2. Klikněte na Open a vyberte Equality zkomprimovaný soubor, jež chcete zkontrolovat.
3. Kterýkoli soubor označený jako "CORRECT" prošel testem. Pokud je však některýsoubor označen jako WRONG, soubor byl změněn, či chybí.

HLÁŠENÍ CHYB
 
Na ESL fóru je vytvořena sekce pro problémy, či chyby okolo Equality. Tam se obracejte s jakýmikoli problémy. ODKAZ

Tagy:

NE X-RAY NESTAČÍ!

NE X-RAY NESTAČÍ! EQUALITY JE TEĎ POVINNÉ 

V SoB jsou jen a jen samí

V SoB jsou jen a jen samí chetři ... používáme takzv. suicide cheat, to znamená, že se do nikoho netrefíme, jsme dvakrát tak velcí a máme magnetické hlavy, aby to dobře přitahovalo nepřátelské kulky - tím myšleno náboje, ne to co se většině nám (až na myhaliana a flamea) houpe tam dole :)

V SoB jsou

V SoB jsou cheateři? :D Kteří?

tjn,riko kdyby jsi

tjn,riko kdyby jsi necheatoval,tak mi to jde :D

U nás se to podařilo

U nás se to podařilo zprovoznit dvoum hráčům :) to hovoří za vše.

Bohužel si za tyto podobné vychyttávky můžeme sami. Kdyby lidi necheatovali, tak to nemuselo být ... ach jo ...

ja to uz taky psal,zastavi se

ja to uz taky psal,zastavi se to u druhe obrazovky a nic-30minut,pak jsem restartoval,protoze to neslo ani vypnout.A ten novej X-ray staci jen zapnout pred amerikou?Do toho prvniho se musela zadavat Ip,port atd a tady u toho to neni.A stacil by jen ten X-r kdyby slapal?

jenže ty jsi trubka, která

jenže ty jsi trubka, která ani nedokáže říct, proč ... napiš na to forum trube 

mě to nejde :d

mě to nejde :d