Právě je 25 dub 2018, 21:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Combat lifesaving
PříspěvekNapsal: 08 črc 2011, 08:42 
Recruit
Recruit

Pochopil jsem že se mi tam má objevit tabulka kde vyberu správné léčení ale mně se nic neobjeví. Po instruktážním videu se promítají jednotlivé obrázky a je nutné podržet mezerník než se objeví rámeček a vyplní se, ale u obrázku 10 ať dělám co dělám držím mezerník jak dlouho chci tak nic žádná tabulka žádný rámeček nic a myší pouze posunuji obraz.

Předmět příspěvku: Re: Combat lifesaving
PříspěvekNapsal: 08 črc 2011, 15:21 
Secon Lieutenant
Secon Lieutenant

sembet píše:
Pochopil jsem že se mi tam má objevit tabulka kde vyberu správné léčení ale mně se nic neobjeví. ........ pouze posunuji obraz.

Jedna pasáž pri liečení je aj to, že máš LEN liečiť- držať medzerník, nič iné nerobiť.
Pozri sa na figurínu a lieč.
Ak nepomôže tak už ozaj neviem čo s tým máš.
Tak teraz som prešiel ten tréning nanovo, 1 až 9 obraz liečenia je iba použitie medzerníka, od 10-teho obrazu skôr musíš vojaka akože postaviť na nohy-určiť liečbu( medzerník+L.myš), chvíľku počkáš a zas použiješ samotný medzerník. Že ho nemáš úplne vyliečeného vieš podľa toho že ti stále pípa monitoring.

Ak sa ti to nezobrazuje tak pravdepodobne je chyba v zlom nainstalovaní hry, lebo mne prebehol aj terajší tréning korektne.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]