Právě je 15 pro 2017, 00:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Airsoft 2010
PříspěvekNapsal: 13 srp 2010, 13:11 
Recruit
Recruit

kdyz uz tu je mensi flame na tema airsoft a paintbal tak se taky pridam...

Pravej duvod proc airsoft nehraju neni kvuli chlastu a ranni nevolnosti, ale prave pro tu vybavu ostatnich fandu AS.
Jak se papousek zminil o kevlaru nebo takticke veste a 150pruzine hned to ve me zaclo vrit. U takove vybavy je prave zapotrebi minimalne 150 pruzina aby to vubec na 10m cejtil. Opravdu me nebavilo koukat jak se od lidi v maskacich odrazej kulicky a hrajou dal jen proto protoze jsem mel pujcenou zbran s obehanou 110 pruzinou. Nemel jsem jim to za zle protoze verim, ze to pres nekolik vrstev maskacu a kapes proste necejtili. Za to ja jsem ty jejich 150 pruziny cejtil az az a kolikrat se jednalo i o odraz od zeme nebo od zdi a jelikoz jsem to nevedel tak jsem odesel. Nakonec to dopadlo tak ze jsem miril jenom na oblicej coz kdyz jsem pak videl i na fotkach neni nic prijemneho. Proto radsi budu jen chlastat a kecat i kdyz bych si rad AS zahral.
U paintballu mame vsichni takrka stejne podminky, stejne zbrane obleceni a malo kdy se mi stalo (az na Sida :)) ze by nekdo po zasahu neodesel.

Nejradsi bych hral jen s pistolema a v kratasech s kratkym trickem :D 50 kulicek na hru extrem pravidla :)
Airsoft pistoly mam svoji a to Magnuma s 20cm hlavni :)

Jinak semnou jeste jede Luky uz jednou na srazu byl a ma zbran navic. Takze jednu muze pujcit kdyz nekdo bude chtit.

PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 14:55 
Recruit
Recruit

kubajs píše:
...taaaakze dekuju vsem za uzitecne rady co se koupe AS guny tyce :lol: ... smazrejme hned jak sem vlezl na stranyk airsoft eshopu, tak se veme opet probudilo drimajici military dite ... no vybral sem si MP5 SD od Top Techu 8-) (http://www.zbrane-airsoft.cz/airsoft-zb ... blow-back/)... takze ja si s vami s nejvetsi pravdepodobnosi zastrilim kuci, tekze ne ze to nechate doma ! :D

Kubajsi nekupovat takový šity :)
promin nebyl jsem dlouho na forku. hele spíš mrkni na
airsoftmorava třeba tadyto nevypadá spatne http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=2020
na výrobce PJ je to bývalá fabrika marui kerá se zabývala upgradama a ted vyrábějí číny 3 generace , myslím ,že by sis vybral i levněj i a kovový kusy jsou od 3.5 výš :)

třeba tahle je pěkná a dá se tam dát tlumič a prodloužit hlaven do tlumiče kvuli přesnosti :)

Naposledy upravil papousek dne 16 srp 2010, 16:12, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 15:51 
Recruit
Recruit

Čauky pívo :), to že mám kevlar neznamená, že v něm budu hrát, je to zbytečný jen se pochlubím asi ukážu a tak :)
Pojedu jen recoon (triko košile a flc nosná vesta) stejne bude horko kevlar mám jen na chladné počasí :)
I na kevlaru citíš zásah a slyšíš ten unikátní zvuk plop :)
Jak jsem řekl na sraz budu mít kulomet M249 kerej dává 105-110ms s tou zastřiženou M140 ojetou :) Protože jsem počítal s tím že nebudete mít 150 tky jako lidi co se tomu fakt moc venujou a upgadují a na tu vzdálenost to staci a hlavne chci mít kulomet i do baráku a tam by to sakra zabolelo s m150.
jinak mám na budovy tu zastrizenou M120 MP5SD6 kerou budu pujcovat proto jsem snížil ráži abych moh do baráku s obema :)
Každopádně se tšším na střílečku jak malej kluk :) Zbraně mám seřízený a vyčištěný z anáče aby to pěkně šlapalo :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]