Právě je 19 zář 2019, 19:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 18:08 
Recruit
Recruit

Nějakou dobu jsem se teď o dění na aao scéně nezajímal a koukám, že tu píše i spustu lidí které neznám ani. Tím chci říct z těch co stejně jako já začínali 1.0.1B nebo jak se to tehdy jmenovalo:-D tak ví, že hratelnost byla poměrně neohrabaná a bylo dost věcí co dotahovat. Hratelné a zábavné to začalo verzí 1.3 a 1.6 a proto dávám AA 3 taky možnost počakt si na pár patchů a doufajíc stejných výsledků budu do té doby hrát tuto zatím rozdělanou hru.

AA3 představuje nejreálnější hru z moderní doby s reálnou šancí hrát se zápasově ( jak tomu neni třeba u Army). Stejné to bylo tehdy. Nepřirovnávat tuto hru k Csku a Codu atd, ta hra se chce lišit! Neodrazujte závěrama z videí nebo dvohodinovým proběhnutím beta verze možné příchozí hráče.
PROTOŽE JÁ CEJTÍM MOŽNOST ZNOVUVYTVOŘENÍ KOMUNITY AMERICAS ARMY!!!!!

Doufám, že tuto hru podpoříte a byl bych velice šťasten, kdyby česká komunita dosáhla opět alespon takové velikosti jaké tomu bylo na počátku AA..

17.06. 2009 bude Česká republika trpět pomalým downloadem, protože MY nová komunita budem celý den sosat AA 3.0 full version!!!!!!!!!! hoooahh!!!!

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 18:45 
Administrátor
Administrátor

No ja se ji snazim podporit jak jen to cas a chut dovoluje, uz delam postupne na pruvodci.

Jinak stahovat az 17. neni treba. Lidi si ji muzou predstahnout uz tedka. A to bud pres Steam nebo uz i pres Deploy Clienta.

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 19:17 
Secon Lieutenant
Secon Lieutenant

Verim, ze to spis natahne novy hrace, vetsina stary komunity u toho zestarnula a hrani uz je spis odpocinek. Diky steamu a hernim webum to ma mnohem vetsi reklamu nez kdysi 1.0 a tak i sanci se lip uchytit.

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 20:17 
Recruit
Recruit

Pravda pravda....Ale doufám, že alespon základním pilířem bude pár hráčů ze staré éry.

Jinak zítra sosnu steam a stáhnu to...Jsem na to zapomněl, že to už jde...

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 20:20 
General
General

Souhlasim s tim metrosexualem G.. :D

PříspěvekNapsal: 14 čer 2009, 01:07 
Recruit
Recruit

No co sem zatim hrál, tak mi to nepřišlo nic moc, ale tak de o zvyk samozřejmě...ale tak jak řiká mnou zapomenutý G, dám tomu čas.... 8-)

BTW: G ty ještě žiješ?? :lol:

PříspěvekNapsal: 14 čer 2009, 16:03 
Recruit
Recruit

To, že jsem nějkou dobu nehrál áčka NEznamená, že jsem umřel. Já se jen připravoval na aa3, kde vám všem zase natřu prdel:-D :-D

JInak mapa Impact je perfektní....

Můj dotaz, ale zní bude se csc sekce snažit hostovat první ČESKÝ AA3 SERVER?

PříspěvekNapsal: 14 čer 2009, 16:43 
Webadministrator
Webadministrator

legendarni G píše:
To, že jsem nějkou dobu nehrál áčka NEznamená, že jsem umřel. Já se jen připravoval na aa3, kde vám všem zase natřu prdel:-D :-D

JInak mapa Impact je perfektní....

Můj dotaz, ale zní bude se csc sekce snažit hostovat první ČESKÝ AA3 SERVER?

Urcite. Kupovali jsme kvuli tomu pred rokem novy HW. Takze pocitam, ze jakmile to vyjde a nas technicky spravce si najde chvilku, tak ho rozjede. Minimalne aspon teda neLDRSHIP. Jestli bude i HONORovany se uvidi casem.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2009, 19:01 
Webadministrator
Webadministrator

No Treglo HONOR by to snad být měl. Je to přeci zaplacené až do prosince a při přechodu na jinou verzi by nastavení pro HONOR mělo zůstat. Jdu do adminu stáhnout AA3 a po vydání ji hned hodím na server ;)

PříspěvekNapsal: 14 čer 2009, 19:58 
Webadministrator
Webadministrator

Clanleader píše:
No Treglo HONOR by to snad být měl. Je to přeci zaplacené až do prosince a při přechodu na jinou verzi by nastavení pro HONOR mělo zůstat. Jdu do adminu stáhnout AA3 a po vydání ji hned hodím na server ;)

No jo Lado, to je prave otazka. Co se tyce provozu vlastnich serveru a HONORu nikde neni zminka. Takze nikdo zatim porad nevi jak to je, pokud HONOR mas zaplacenej a jestli se automaticky aplikuje i na novou verzi, nebo musis koupit znovu. Akorat nektere server hosting sluzby jiz maji v nabidce herni servery pro AA3 jak honor tak nonhonor (ceny zustaly stejne mastny).
Tezko rict. Ale ja bych tipoval, ze tim ze mas HONOR pro dvojku neznamena, ze mas rovnou i pro trojku. HONOR registrujes na IP adresu a konkretni port, takze si osobne myslim, ze to tak jednoduchy nebude.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]