4:8
Report:

Bodré podoledne,
po delší době jsme se střetli s naším oblíbeným klanem 4BRN a to na mapě SF Vesnice.
Začátek se trochu protáhl páč měli kluci trochu problém s netem, který bohužel přetrvával po celou dobu zápasu a tím utkání ztrácelo tempo. Horší bylo, že v bedně běžel fotbálek a Barcelonští kluci opálení se rozjeli hned v prvním poločase a ta nádhera se nedala u hraní moc dobře sledovat. Barca dala v prvním půlčase Bayernu 4 kousky a žádný neobdržela. Náš zápas se vyvíjel trochu jinak. CSSF začínali za assault a celkem se dařilo. Na Vesnici jsme většinou spokojeni když se podaří uhrát za assault aspoň jedno kolo, ale čím víc tím líp. Tentokrát se podařilo uhrát kola tři, takže v půlčase našeho zápasu to byla plichta, BTW plichta byla po poločase i v druhém zápase LM hraném toho večera Litrupůl vs Čechsea .
Po změně stran jsme se rozeběhli na pozice a kemping byl zahájen. Tentokrát se museli snažit borci z 4BRN. K jejich smůle se jim však nedařilo tak dobře jako Čechsea, která strhla zápas na svou stranu a zvítezila 1:3. Střelcům 4BRN komplikoval boj o bodíky kromě CSSF i neustálý problém s netem jednoho hráče a možná i to napomohlo k tomu, že se jim podařilo uhrát za útok jen jedno kolo.
Barca-Bayern 4:0, Liverpool-Chelsea 1:3, CSSF-4BRN 8:4.