ESL 4v4 Ladder

Datum zápasu: 
26.04.2009
Mapa: 
Dusk
Domácí: 
Renegade Soldiers
Hosté: 
-CS[s]F-
Národnost: 
Česká republika
Výsledek: 
6:6
Report: 

 V neděli jsme odehráli zápas v ESL lize s pořadovým číslem 17, tentokrát proti italským odpadlíkům, přesněji klan Renegade Soldiers.

Začali jsme za obranu, tedy za Ambush, nějak jsme se v rychlosti dohodli na tom kdo kde chce být, a co si k tomu vezme za zbraň a mohli jsme jít ,,kempit´´ . První kola proběhla vcelku standartně s tím že si nás odpadlíci otrkávali, a až na pár těsných situací jsme ukořistili tuším první 3 kola pro nás. Pak už to ale začalo být horší a hlavní problém byl jeden odpadlík s RPK, kterej byl prostě nesmrtelnej. Další problém byl náš spoluhráč Pavka, který jedno kolo hrál se soupeřem :-) . Resp. ne že by s ním hrál oficiálně, ale zůstal sám proti VIP, a čekal a čekal a čekal až se najednou dočkal, ale v tu chvíli se koukal zrovna jinam a VIP který mu proběhlo před zbraní jaksi nestihl, VIP stihlo od Pavlíka dostat jen jednu ránu a pak mu zmizelo na dobro z dohledu...
A pak jsme provařili ještě jedno kolo a to když soupeři vyšel rush přes north a zbyl jen Rybyz na Southu, a než si uvědomil že mu nepomůžeme a přiblížil se k Extrtaction pointu, bylo pozdě.

Takže po přehození stran 4:2 pro CSSF, no nic moc výsledek, ale měli jsme 6 kol na to s tím něco udělat. Takže bylo na nás, aby jsme předvedli co je v nás, aby náš žlutej ministr přežil. Po krátkým dohadování kdo že vlastně bude VIP když tu není Mrkváč se toho ujal Pavka. Střídali jsme dvě cesty/taktiky, a vyšli nám obě dvě. Jednou jsme se probojovali k extractionu bez větší újmy na zdraví každýho z nás. A podruhý druhou cestou se to povedlo díky skevělým trefám Jakymu. Naše VIP Pavka to pozoroval z dostatečný vzdálenosti, ikdyž na něm bylo poznat že by rád přidal ruku k dílu. bohužel to bylo vše co se nám povedlo, jedno kolo jsme byli už docela blízko opět k tomu aby jsme odpadlíky ustříleli, povedl jse nám pěkný rush díky kterému jsem soupeře zatlačili a nepustili, ale pro Pavku jsi jeden soupeř přišel na balkonék, zřejmě přes knihovnu. Takže za útok jsme dopadli se score 2:4 .
No a dohromady po součtu nám to dělá 6:6, tedy plichta.
Za -CS[s]F- : BananaPhone, Jaky, Pavka, Rybyz

+ Pěkná střelba od Jakyho a Rybyze
- bohužel opět žádná příprava, jako již tradičně spoléháme na naše zkušenosti z let a zápasů minulých, ale to prostě nestačí...

Díky všem za účast a soupeři za zápas.
Pokud jste to dočetli až sem gratuluju Vám.