America's Army 2

America's Army patří mezi deset nejoblíbenějších akčních online PC her. Hráčům nabízí nejautentičtější pohled do prostředí výcviku členů americké armády až po jejich nasazeni v simulovaných misích v boji proti terorismu.

V America's Army: Special Forces, které následovalo po America's Army: Operations vydané 4. července 2002, mají hrači možnost získat statut zelého baretu absolvováním individuálních i kolektivních cvičných úkolů vybraných z Special Forces Assignment and Selection (SFAS).

Hráči, kteří splní výcvik SFAS, mají možnost okusit jaké to je být členem elitních Special Forces (zvláštních jednotek) a jsou kvalifikováni pro hraní multiplayerových misí v jednotkách od 82nd Airborne Division (82. Výsadkářské divize) po 75th Ranger Regiment (75. pluk Rangerů).

America's Army: Special Forces obsahuje také kompletní verzi America's Army: Operations.

Na této stránce můžete nalézt odkazy na články, které vás provedou celou hrou, vysvětlí její základy a principy a mnoho dalšího. Dále zde také naleznete sérii rad a tipů tak, jak jsme je během několikaletého hraní nasbírali, a které by vám měli být nápomocné v překonání mnoha úskalí, na které můžete ve hře narazit. Zejména by pak měli pročtení tohoto průvodce věnovat nějaký čas začínající hráči, kterým je tato sekce převážně určena.