SF Recon

Special ForcesZaměření mapy:
  Special Forces

Vydáno ve verzi:
  v2.0.0 - AA:SF (SFAS)

Typ mapy:
  Ostrá střelba

Herních pozic:
  16

Popis:
Mapa SF Reconnaissance je umístěna v pouštním prostředí. Tato mapa je zaměřena především na boj na dlouhou vzdálenost a ostrou střelbu. Counter Recon tým musí prokázat dobré komunikační schopnosti. Pro Special Recon tým může být co nejmenší nápadnost klíčem k vítězství. Identifikace spolubojovníka nebo protivníka je na této mapě nejdůležitějším úkolem zejména vzhledem k promíchání vašeho týmu se spřátelenými jednotkami. Zvláštní jednotky budou vybaveni modifikovanými M4, SPR, tříštivými, oslepujícími, zápalnými a kouřovými granáty. Spřátelené síly budou vybaveni zbraněmi, AK74SU a RPG. SF mají taktéž k dispozici noční vidění.

Obrázky z mapy

SF Recon 1 SF Recon 2 SF Recon 3

Mapa lokace

SF Courtyard

Větší verze - Special Recon  |  Větší verze - Counter Recon

Úkol útočící strany

Situace:
Povstalci v oblasti TURTLE hlásí přítomnost nepřátelských leteckých jednotek v blízkosti přistávací plochy na souřadnicích ZY073180. Opakované pokusy o určení počtu nepřátelských sil selhaly.

ROE:
Dodržujte standardní pravidla boje. Nezraňte nikoho z místních obyvatel.

Mise:
Tým ODA 211 s posilami prozkoumá oblast FORBES na souřadnicích ZY 073180 a identifikuje nepřátelské letecké jednotky, pro určení odpovídající obrany oblasti TURTLE.

Nepřítel:
Družstvo vojáku nepřátelské výzvědné služby s podporou zahraničních poradců. Přistávací plocha je obklopena minovým polem a ostnatými dráty.

Jednotky:
Tým "Alpha" 211 a skupina dobrovolníku, rekrutovaná z rad místních obyvatel.

Terén:
Přistávací plocha se nachází v údolí, obklopeném minovým polem a ostnatými dráty.

Úkol bránící strany

Situace:
Povstalci postavily v oblasti TURTLE v blízkosti souřadnic ZY073180, tajné letiště. Nepřítel vyslal průzkumný tým, aby shromáždil o této lokaci co nejvíce informací.

ROE:
Dodržujte standardní pravidla boje. Nezraňte nikoho z místních obyvatel.

Mise:
Tým ODA 212 s posilami zajistí oblast FORBES a zabrání nepřátelské výzvědné službě v získání informací, tykajících se stavu a poctu leteckých jednotek.

Nepřítel:
Družstvo vojáku nepřátelské výzvědné služby s podporou zahraničních poradců, se pokusí pořídit snímky letiště z jeho bezprostřední blízkosti.

Jednotky:
Tým "Alpha" 212 a skupina dobrovolníku, rekrutovaná z rad místních obyvatel.

Terén:
Přistávací plocha se nachází v údolí, obklopeném minovým polem a ostnatými dráty.