Advanced Marksman

ADVANCED MARKSMANAdvanced marksman (odstřelovač) je unikátní voják, který patří mezi střelecké experty. Abyste se stali odstřelovačem, musíte dosáhnout skóre 36 nebo vyšší ve střelbě z pušky a mít dokončenou Advanced Marksmanship School (škola pro odstřelovače). Poté budete mít přístup k použití speciálních zbrání pro přesnou střelbu na velmi dlouhé vzdálenosti, mezi které patří M24 a M82. Odstřelovače můžete identifikovat podle jejich kloboučku. Obvykle nosí klobouk se střihem "boonie", ale na mapách v zimním prostředí nosí kevlarovou helmu stejně jako zbytek družstva.

Odstřelovač se spoléhá na dokonalé utajení a trpělivost, z tohoto důvodu je trénován k provedení přesných zásahů pomocí těžkorážní M82 Barrett nebo bodově přesné M24 SWS. Odstřelovač může být nasazen v útoku, kdy provádí úder na jednotlivé cíle na velké vzdálenosti nebo jako průzkumný element. Abyste se staly odstřelovačem U.S. Army, musíte splnit příslušný trénink Advanced Marksman.

 

PRIMÁRNÍ ZBRANĚ

M24 RIFLE

M24 RIFLE

M24 je standardní zbraní kterou jsou vybavování odstřelovači americké armády. M24 je údernou odstřelovací puškou střílející 7.62mm munici. M24 je lehkou, spolehlivou a extrémně přesnou zbraní. Jednoduše řečeno je považována za nejlepší odstřelovací pušku na světě.

Dávkování: Jedna střela
Dostřel: 800 m
Čas nabíjení: ???
Náboje: 7.62x51 mm
Kapacita zásobníku: 5 kruhový zabudovaný zásobník
Váha: 6,3kg

M82 Barrett Rifle

M82 RIFLE

Barrett M82A1 je zásobníkem nabíjená, poloautomatická odstřelovací puška. Je schopná zasáhnout individuální cíle a zařízení na vzdálenost přes kilometr, M82A1 je vybavena optickým zaměřovačem s 10 násobným zvětšením a zásobníkem s kapacitou 10 ran. Pokud se potřebujete eliminovat někoho nebo něco, nic nepřekoná M82A1. M82A1 tak trochu kope. Její zpětný ráz způsobí, že musíte po každém výstřelu opětovně zamířit na cíl. Jelikož se jedná o poloautomatickou zbraň se větším zásobníkem, je náchylná k zasekávání. M82A1 je rozhodně zbraň na velmi dlouhé vzdálenosti. Když se z ní vystřelí, vyfoukne oblak kouře, který může ulehčit nepříteli vaše odhalení, zejména pak při denních operacích.

Dávkování: polo-automat
Dostřel: 1,800 m
Čas nabíjení: 5.5 sekund
Náboje: .50 mm
Kapacita zásobníku: 10 střel
Váha: 4kg (nabitá)