Menu hry a její nastavení

MenuV této sekci naleznete informace o jednotlivých záložkách menu hry a návod, jak provést základní nastavení jednotlivých položek. V průběhu hry a po získání určitých herních zkušeností si hru jistě nastavíte tak, aby co nejvíce vyhovovala Vašemu hernímu stylu a Vašim požadavkům.

 

 Další možnosti naleznete na oficiálních stránkách

  

Jednotlivé záložky menu

record briefRecord Brief (Záznamy)
Na této stránce naleznete novinky ze hry America´s army publikované oficiálními tvůrci, individuální statistiky, ocenění Vašich schopností a asi nejdůležitější záložkou je možnost sestavit si svoji M4A1pro používání v mapách Special Forces
TreninkyTraining (Trénink)
Tato záložka zobrazuje informace o trénincích, které obsahuje hra America´s army. Naleznete zde informace, které tréninky jste již úspěšně složili a které je teprve třeba absolvovat. Zároveň zde máte možnost tyto tréninky rovnou absolvovat. O tom jak úspěšně dokončit jednotlivé tréninky se více dozvíte v odkazu Tréninky
Deployment Deployment
Toto menu je jedním ze dvou způsobů on-line připojení na server. Je navrženo k tomu, aby rozlišovalo různé mapy ze čtyř misí, které jsou součástí Americké armády : Infantry Missions, Airborne Missions, Ranger Missions a Special Forces Missions. Kliknutím na jednotlivé záložky se hráči zobrazí požadovaný maplist.
Real HeroesReal Heroes
Na této stránce si můžete prohlédnout a poslechnout příběhy skutečných amerických hrdinů, které zažili po dobu své služby v Americké armádě. Zároveň po prohlédnutí jednotlivých příběhů dostanete jako bonus navíc 3% ze svých score points (Vaše body, které mají vliv na růst honoru)
Instant actionInstant Action (Rychlá možnost hraní)
Tato možnost je novým způsobem, jak hrát tuto hru bez splnění předepsaných tréninků. Nyní si můžete zahrát s veterány této hry a získávat tak zkušenosti ke splnění tréninků. Tento způsob připojení je však dostupný jen pro mise, které nejsou zařazeny jako Special Forces Missions.
AA BrowserAA Browser (Vyhledávač herních serverů)
Toto menu je druhým způsobem, jak se připojit do hry. Zde ale naleznete kromě rozdělení na jednotlivé mise další možnosti filtrů a třídění herních misí a možností hry. Můžete zde také vyhledávat své hrající kamarády a třídit servery dle počtu hráčů nebo pingu na jednotlivý server.
SettingsSettings (Nastavení)
Na této stránce naleznete všechna potřebná nastavení Vaší hry. V prvopočátku doporučujeme ponechat Defaultní (originální) nastavení. Zkušenější uživatelé pak mohou hru přizpůsobit plně svým zvykům a svým hardwarovým možnostem.
SupportSupport (Podpora)
Zde naleznete kontakty na podporu hry. Zároveň zde naleznete slovník pojmů, se kterými se setkáte při hraní této hry. Většinu těchto otázek také naleznete zodpovězených v této sekci nebo v sekci časté dotazy. V případě potřeby můžete navštívit naše Forum.
SettingsCredits (Autoři)
Na těchto stránkách naleznete informace o každém, kdo je zapojen do tvorby této hry.
SettingsSing out (Odhlášení)
Na této stránce můžete provést odhlášení jednotlivého hráče, nebo odejít ze hry.