Javelin Training

Javelin trénink

Javelin TrainingVýcvik: Porkočilý individuální výcvik
Přidáno: 14. září 2006 v AA:SF (Overmatch) (v2.7.0)

V tomto tréninkovém kurzu se poprvé setkáte a naučíte zacházet s řízenými střelami Javelin používaných v základním dovednostním výcviku. Při úspěšném dokončení základního dovednostního výcviku, se vám naskytne možnost účastnit se časově omezeného živého boje, kterým musíte projít, abyste se stali způsobilými k používání řízených střel Javelin ve vašich misích.

 

Obrázky z tréninku

Video průvodce

Tipy na trénink

V tomto tréniku se musíte naučit zacházet s řízenými střelami Javelin. Vejděte do stanu a vyslechněte si instruktora. V případě zájmu se můžete též podívat na probíhající instruktážní video, ketré Vám představí využívání tohoto zbraňového systému v praxi.

Po rozhovoru s instruktorem si ze stolu vezměte vlastní raketu (tube) a zaměřovací zařízení (CLU). Vstup do zaměřovacího zařízení provedete standartně pravým tlačítkem myši. Instruktor Vám nasimuluje zaseknutí zbraně. Postupujte dle pokynů hry. Poté je třeba zneškodnit dva cvičné cíle. Jeden odpalem rakety s dlouhou dráhou letu a druhý po přepnutí odpalem raky s plochou dráhou letu. Řiďte se pokyny hry. V nastávajícím testu musíte zničit tři nepřátelské tanky nacházející se v perimetru před Vámi. Zaměřte cíl, přidržte zaměřovací tlačítko dokud neuslyšíte potvrzující pískavý zvuk a poté raketu vystřelte. Tento trénik doporučujeme absolvovat v kleče.

Javelin Javelin
 Javelin  Javelin