Airborne School

Airborne SchoolŠkola pro výsadkáře

Americká námořní pěchota a letectvo posílají své potencionální výsadkáře k 1. praporu (výsadkáři), 507. pěšího pluku – do armádní školy výsadkářů v pevnosti Benning v Georgii.

Složen z příslušníků všech čtyř ozbrojených složek známých svou zřetelnou pokrývkou hlavy "Černým kloboukem", učí instruktoři v této škole pro výsadkáře své studenty, jak používat systém pro automatické vypuštění padáku. Stejný tým "Černých klobouků" ... čtěte více >>

Tréninkové mise

Dostupné tréninky

250' Tower250' Tower (250' věž)
Přidáno: 22. srpna 2002 v AA:O (v1.2.0)
Vítejte v pevnosti Benning vojáku. Myslíte, že máte předpoklad a schopnost se odlepit od země? Dobře, tady je vaše šance to dokázat ... čtěte více >>
M-82 Training Live Jump (Ostrý seskok)
Přidáno: 22. srpna 2002 v AA:O (v1.2.0)
Je na čase prokázat, že máte schopnost stát ve dveřích, podívat se dolů na zónu seskoku a skočit do temnoty. Dostanete padák T-10D a rezervu MIRPS a skokem ... čtěte více >>

Popis výcviku

Americká námořní pěchota a letectvo posílají své potencionální výsadkáře k 1. praporu (výsadkáři), 507. pěšího pluku – do armádní školy výsadkářů v pevnosti Benning v Georgii.

Složen z příslušníků všech čtyř ozbrojených složek známých svou zřetelnou pokrývkou hlavy "Černým kloboukem", učí instruktoři v této škole pro výsadkáře své studenty, jak používat systém pro automatické vypuštění padáku. Stejný tým "Černých klobouků" cvičí, motivuje a dohlíží na cvičišti na studenty výsadkáře po dobu třech týdnů - týden na zemi, týden na věži, týden seskoků.

Během "Týdnu na zemi" podstoupíte intenzivní trénink k rozvinutí jednotlivých výsadkařských schopností. Budete trénovat: procedury a akci za letu v atrapě letadla, skok z 34 stop vysoké věže pro nacvičení správného opuštění letounu a na závěr cvičení s přístrojem vytvářejícím boční proud vzduchu (LDA) k tomu, abyste se naučili ovládat váš padák během vašeho sestupu. K úspěšnému zakončení "Týdne na zemi" a přesunutí se k "Týdnu na věži“ musíte: správně seskočit z 34 stop vysoké věže, ukázat vaše schopnosti ovládat padák v LDA, a projít všemi požadavky PT.

"Týden na věži" je založen na dovednostech získaných v "Týdnu na zemi", spolu s vašimi kolegy se naučíte hromadný výsadek a jak provést přistání (PLF). Budete procvičovat hromadný výsadek z "falešných dveří" na 34 stop vysoké věži. Budete vylepšovat vaši schopnost pořádně a bezpečně dopadnout na zem v houpacím přistávacím trenažéru (SLT) a poté využít tyto schopnosti v testu seskoku s padákem na 250 stop vysoké věži. Zvládnutí SLT, hromadného seskoku, procedur a splnění všech požadavků PT vás posune k "Týdnu seskoků".

Úspěšné dokončení "Týdne na zemi" a "Týdne na věži" vás připravovala pro "Týden seskoků). Provedete pět seskoků, abyste získali odznak Výsadkáře. První seskok bude "Hollywood", individuální seskok bez bojové výstroje. Zbývající čtyři seskoky budou hromadné s plnou bojovou výstrojí - poslední v noci.