Basic Rifle Marksmanship

Základní střelecký výcvik

BRM Training

Výcvik: Základní bojový výcvik
Přidáno: 4. července 2002 v AA:Recon (v1.0.0)

Střelba z pušky je jednou z klíčových dovedností každého vojáka bez ohledu na jeho specializaci. Schopnost nabít, udržet, zamířit a vystřelit ze zbraně rychle a přesně je důležitá schopnost, která musí být dokonale zvládnuta ještě před tím, než budete považován za připraveného k boji. Základní střelecký výcvik vás naučí, jak používat standardní pušku M16A2 ve hře.

Zdokonalování střeleckých schopností z bojových pozic v kleče a v leže je nezbytná pro dokončení tohoto kurzu. Kvalifikace se bude odehrávat v podmínkách s neomezenou viditelností. Budete střílet na náhodně umístěné siluety ve vzdálenosti 50m až 300m a budou požadovány zásahy těchto cílů z obou bojových pozic. Budete mít k dispozici 40 nábojů; pro kvalifikaci jako střelec musí být trefeno 23 cílů, 30 zásahů pro kvalifikaci ostrostřelec a 36 a více pro kvalifikaci expert.

Obrázky z tréninku

Video průvodce

Tipy na trénink

Vyslechněte instruktora. běžte si ke stolku vzít zbraň a dokažte onstruktorovi, že s ní umíte zacházet. Jednotlivé povely Vám bude zobrazovat přímo hra. Poté běžte na palebnou pozici.

Na palebné pozici nejdříve vystřílíte dva zásobníky na zkoušku a poté absolvujete test, kde budete mít k dispozici 40 nábojů. Pro splnění tréninku musí být zasaženo minimálně 23 terčů, ale pokud chtece hrát také jako sniper, musíte zasáhnout minimálně 36 a více terčů.

Při testu střílejte režimem jednotlivých ran (single). Střílíte ze dvou poloh, nejprve vleže, poté v kleče. Na zásah každé siluety máte cca 3 vteřiny a tak miřte v klidu a nikam nepospíchejte. Doporučujeme mířit přibližně na hrudník siluety. Nemiřte přímo na hlavu, může se stát, že zpětný ráz zbraně Vám střelu zvedne a Vy minete cíl.

Střelba Střelba