MOUT Shoothouse

Střelnice

MOUT ShoothouseVýcvik: Základní bojový výcvik
Přidáno: 04. července 2002 v AA:Recon (v1.0.0)

Základní výcvik vás připravuje k tomu, abyste mohli čelit různorodým nepředvídatelným situacím na bojišti. Musíte být připraven udělat ve zlomku vteřiny přátelské, nebo nepřátelské rozhodnutí, zvláště pak v městském prostředí, kde mohou být nepřátelé skryti mezi civilisty a dalšími nebojovými objekty. Musíte přizpůsobit a rozvinout své kritické myšlení. Závisí na tom životy vašich kamarádů.

Před odchodem ze základního vojenského výcviku k pokročilému ve vaší vybrané specializaci, musíte úspěšně projít jednou zkouškou - střelnice. Toto je dynamické, bojové prostředí ostré střelby, kde budete vyzíváni k rychlému postupu skrz mnoho místností, ve kterých budou vyskakovat nepřátelské cíle. Buďte ve střehu, budou tam přátelské a stejně tak civilní cíle - a další potencionální překvapení.

Velitel cvičiště vám poskytne vaše vybavení a informace. Toto je cvičení na čas; na konci obdržíte úplné hlášení o dokončení střelnice a vaše skóre bude uloženo do vašeho herního profilu. Kvalifikace vyžaduje, abyste zasáhli maximální počet nepřátelských cílů a minimalizovali počet zásahů přátelských a civilních cílů a dokončili cvičení v co možná nejkratším času.

Obrázky z tréninku

Video průvodce

Tipy na trénink

V tomto tréniku je pořeba dokázat, že jste schopni rozlišit a eliminovat nepřítele v co nejkratším čase. Vezměte si ze stolu M4A1, je možno vzít si sebou i pistoli (M9), ale snadnější je využívat zbraň M4A1. Režim střelby nastavte na jednotlivé rány (Single). Po vstupu do trénikového komlexu se před Vámi budou otáčet siluety nepřátel, ale i vojáků Americké armády a civilistů. Pro splnění testu je potřebné zasáhnout co nejvíce siluet nepřítele a nestřílet přitom ani na vojáky Americké armády, ani na civilisty. Snažte se projít cvičný komplex v co nejkratším čase. Do každé siluety stačí vystřelit pouze jeden náboj, proto s nimi zbytečně neplýtvejte. Jednak Vám mohou dojít uprostřed "nevyčištěné" místnosti, ale hlavně se přebíjením zbytečně zdržujete. 

Shoot house Shoot house
 Shoot house  Shoot house