Weapons Familiarization

Seznámení se zbraněmi

Weapons Familirization Training

Výcvik: Základní bojový výcvik
Přidáno: 14. září 2006 v AA:SF (Overmatch) (v2.7.0)

Abyste mohli být v herních misích cenným členem týmu, musí být vaše standardní znalosti rozšířeny o znalosti dalších zbraní. Trénink se zbraněmi vás naučí ve hře používat lehký kulomet M246, granátomet M203, tříštivé a kouřové granáty. Každá ze tří palebných pozic vám dá příležitost k tomu, abyste se naučil efektivně používat každý typ zbraně a zvýšili tím vaše dovednosti užitečné v pozdějších bojových misích.

Toto je seznamovací cvičení, pro které není nutné splnění kvalifikace a tím dokončení výcviku.

Obrázky z tréninku

Video průvodce

Tipy na trénink

Tento trénink je rozdělan na několkik sekcí, pro procvičení základních zbraní vojáka Americké armády. Vyslechněte si projev instruktora a poté běžte k prvnímu stanovišti. V tréninku se nacházejí tato stanoviště:

  • Střelba z pistole (M9)
  • Střelba z lehkého kulometu (M249 SAW)
  • Střelba granátů z útočné pušky (M16 s M203)
  • Střelba protitankových raket (AT4)
  • Střelba raket na ničení bunkrů (BDM)

Popis jednotlivých zbraní naleznete zde.

Střelba z pistole

Vezměte si pistoli ze stolu a vystřílejte cvičné zásobníky. Poté následuje střelecký test. V testu musíte zasáhnout minimálně 10 terčů, aby jste tuto část tréninku splnili a mohli pokračovat dále. Vzhledem k rázu zbraně miřte při střelbě spíše do dolní části terče. Doporučujeme střílet v kleče.

Pistole

Střelba z lehkého kulometu

Vezměte si lehký kulomet ze stolu a vystřílejte cvičný zásobník. Poté následuje střelecký test. V testu musíte zasáhnout minimálně 6 terčů, abyste tuto část tréninku splnili a mohli pokračovat dále. Vzhledem k rázu zbraně miřte při střelbě spíše do dolní části terče a požívejte střelbu jednotlivými dávkami, kterých dosáhnete přerušovaným stiskem levého tlačítka. Doporučujeme střílet v leže s roztaženými podpůrnými nožičkami.

Lehký kulomet

Střelba granátů z útočné pušky

Vezměte si útočnou pušku s granátometem ze stolu a vystřílejte cvičné granáty. Snažte se trefit okno, ve kterém je silueta. Poté následuje střelecký test. V testu musíte zasáhnout minimálně 1x toto okno, abyste tuto část tréninku splnili a mohli pokračovat dále. Při střelbě doporučujeme mířit crosshairem nad uvedené okno. Jako bod náměru Vám může posloužit malinkatá silueta tanku, která se nachází nad uvedeným oknem před lesem. Doporučujeme střílet ve stoje nebo v kleče. 

Střelba Střelba

Střelba protitankových raket

Vezměte si protitankovou raketu ze stolu a vystřílejte cvičné rakety. Připomínáme, že přebití další rakety neprovádíme standartním tlačítkem R (reload), ale odhozením již vystřelené rakety. Po odhození se Vám po chvíli nabije nová raketa. Snažte se zasáhnout siluetu tanku, která se nachází před Vámi. Poté následuje střelecký test. V testu musíte zasáhnout minimálně 1x tuto siluetu, aby jste tuto část tréninku splnili a mohli pokračovat dále. Při střelbě doporučujeme nastavit náměr 100 metrů, který naleznete vlevo dole vedle ukazatele dané zbraně. Podívejte se přes mířidla a miřte doprostřed siluety tanku. Doporučujeme střílet v kleče.

Střelba Střelba

Střelba raket na ničení bunkrů

Vezměte si raketu na ničení bunkrů ze stolu a vystřílejte cvičné rakety. Připomínáme, že přebití další rakety neprovádíme standartním tlačítkem R (reload), ale odhozením již vystřelené rakety. Po odhození se Vám po chvíli nabije nová raketa. Snažte se zasáhnout bunkr, který se nachází před Vámi. Poté následuje střelecký test. V testu musíte zasáhnout minimálně 1x tento bunkr, abyste tuto část tréninku splnili a ukončili tak celý trénink. Při střelbě doporučujeme nastavit náměr 200 metrů, který naleznete vlevo dole vedle ukazatele dané zbraně. Podívejte se přes mířidla a miřte doprostřed bunkru. Doporučujeme střílet v kleče. 

Střelba Střelba

Shrnutí terčů pro poslední stanoviště :

Pozice tercu posledniho stanoviste