Special Forces Training

SF TrainingVýcvik zvláštních jednotek

Vojáci Speciální Jednotky (SF) jsou experti v nekonvenční válce. Jsou rozmístěni na různorodých misích po celém světě. Jsou to vysoce trénovaní specialisté připraveni v okamžiku vyrazit kamkoliv na světě.

Vojáci speciálních jednotek jsou nasazeni buď na skutečné mise, nebo na výcvik. Jejich mise jsou vedené celosvětově a obvykle jsou tajné. Působí v nejrůznějších misích od potírání terorismu až k humanitárním misím. Protože mohou ... čtěte více >>

Tréninkové mise

Dostupné tréninky

Camp MacKall TrainingCamp MacKall (Kemp MacKall)
Přidáno: 14. září 2006 v AA:SF (Overmatch) (v2.7.0)
Vítejte v první části tréninku Speciálních jednotek vojáku. V kempu MacKall se setkíte s vojáky, kteří Vás obeznámí s různými rolemi, povinnostmi, a schopnostmi ... čtěte více >>
SF Esacpe & Evade Training SF Escape & Evade (SF Útěk a Únik)
Přidáno: 6. listopadu 2003 v AA:SF (SFAS) (v2.0.0)
Nyní je čas na to vsadit na schopnosti, které jste se naučili v posledním testu. Během této fáze vaší tréninkové mise bude požadováno, abyste se úspěšně navigoval ke třem ... čtěte více >>

Popis výcviku

Vojáci Speciální Jednotky (SF) jsou experti v nekonvenční válce. Jsou rozmístěni na různorodých misích po celém světě. Jsou to vysoce trénovaní specialisté připraveni v okamžiku vyrazit kamkoliv na světě.

Vojáci speciálních jednotek jsou nasazeni buď na skutečné mise, nebo na výcvik. Jejich mise jsou vedené celosvětově a obvykle jsou tajné. Působí v nejrůznějších misích od potírání terorismu až k humanitárním misím. Protože mohou být speciální jednotky prvním styčným bodem ve vyjednávání s cizími nebo partyzánskými stranami, musí vždy držet nejvyšší úroveň profesionality.

Abyste se stal SF, musíte se naučit vedení. Primární kurz rozvoje vůdčích schopností (Primary Leadership Development Course, PLDC) trvá 4 týdny a učí mladší poddůstojnický personál jak se v armádě stát důstojníkem. Do schopností získaných v tomto kurzu můžeme zahrnout: bojové příkazy, střelba z pušky, vůdcovství, armádní zvyky a čtení z map.

Přípravný kurz speciálních operací je 30-ti denní kurz vyučovaný v pevnosti Bragg a pomáhá vojákům s MOS 18X, rekrutovaným z „ulice“ k dokončení výběrového kurzu Speciálních jednotek (Special Forces Assessment and Selection, SFAS). Zaměřuje se na fyzický výcvik a jednu z nejdůležitějších schopností vojáka zvláštních jednotek, kterou může mít: pozemní navigaci. Tento kurz nezaručuje úspěšné dokončení SFAS.

Kvalifikace Speciálních jednotek se sestává z šesti fází (II - VI). Pokud dokončíte tento výcvik, budete vojákem Speciálních jednotek, jedním z armádních expertů v nekonvenční válce. Fáze individuálních schopnosti (II) se sestává z pozemní navigace, taktického postupu malé jednotky a výcviku ostré střelby. Během fáze MOS výcviku (III) budete školeni ve zvláštních schopnostech, na které budou založeny na vašich dosavadních základech, nadáních a touhách.

Fáze kolektivního tréninku (IV) se skládá z teorie Speciálních jednotek a jejich organizace, vedení operací v nekonvenční válce, přímých akcích, metodik a instrukcí k výsadkářství a vzdušných operací. Budete vysazeni v národním lese Uwarrie v Severní Karolíně, kde se podrobíte školení nekonvenční války. Budete tam vystupovat jako člen týmu ODA a zde budou ohodnoceny Vaše zvláštní a běžné schopnosti.

Jako voják Zvláštních jednotek absolvujete trénink skutečného boje (Live Environment Training, LET), abyste si tak lépe zažili Vaše teoretické poznatky. Naučíte se plynně cizí státní jazyky a jejich zvyky a tradice.