Rekrutace CSC

První kroky zájemce o vstup do herního klanu America’s Army Czech Soldiers Clan (dále jen rekrut)

Podmínky přijetí:

1. Přečíst si pečlivě tento článek
2. Mít založeného hráče na America's Army
3. Být zaregistrován na našich WWW
4. Nebýt členem jiného herního klanu ve hře America's Army
5. Nepoužívat cheaty ve hře (to netrpíme)
6. Funkční TeamSpeak

Předem je třeba, aby si věděl, že rekrutace v CSC je běh na dlouhou trať a v současné době trvá několik měsíců. Pokud máš pocit, že tak dlouho tě tato hra patrně bavit nebude, nemá smysl aby si četl dál.
Stále platí, že náš klan je otevřen všem lidem, kterým jde zejména o prima zábavu a skvělé odreagování. Vysoký honor není ani podmínkou ani výhodou. Stejně tak není rozhodující věk. Rozhodující je pouze to, jakým způsobem a jak rychle zapadneš do kolektivu.

Pokud tě předcházející řádky neodradily, pokračuj podle následujících pokynů. Dodrž pořadí jednotlivých bodů (v případě nedodžení všech kroků nemusíš být do rekrutace přijat) a snaž se všude používat jednotnou přezdívku (nick):

1. Je nutné mít registrovaný herní účet. Registraci provedeš na www.americasarmy.com nebo přímo ve hře America's Army 3 (to patrně už dávno máš).

2. Vyplň a odešli přihlášku do rekrutace CSC. Všechny údaje jsou povinné. Nekompletní přihlášky budou automaticky vyřazeny.

3. Stáhni a nainstaluj si Teamspeak (TS) a jako přezdívku použij tvar: "R"tvůj nick (např. "R"Honza).

4. Po prvním připojení na náš TeamSpeak server vstup do channelu "REKRUTACE", kde se tě velmi rád ujme kterýkoliv ze členů CSC a odpoví ti na tvé případné dotazy.

5. Rekrut CSC pak hraje s ostatními rekruty a členy Czech Soldiers Clan. Rekrutátor CSC sleduje jeho počínání při hře i chování na TS a po vlastním uvážení, nebo doporučení některého z Leaderů CSC navrhne ClanLeaderovi CSC zařazení Rekruta na pozici řádného člena CSC.

Odkazy:
PŘIHLÁŠKA DO CSC
www.americasarmy.com
TeamSpeak klient